KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14056271
nr 1405 6271
Ingalill Sjöblom
(f. 1944), Sverige
Blandteknik, Komposition. Signerad, 45x56 cm, yttermått inklusive ram: 68x75 cm
Ingalill Sjöblom, svensk bildkonstnär född 1944 i Härnösand.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 21 juni 2021
kl 19:21:44
100 kr
300 kr
21 jun
Kvinnliga konstnärer
Läs mer om Kvinnliga konstnärer
Ingalill Sjöblom
Läs mer om Ingalill Sjöblom